Úterý, 31 ledna, 2023
DomůZajímavostiFotosoutěž domácích mazlíčků opět začíná! Zúčastněte se a vyhrajte hodnotné ceny.

Fotosoutěž domácích mazlíčků opět začíná! Zúčastněte se a vyhrajte hodnotné ceny.

Fotosoutěž domácích mazlíčků opět začíná! Zúčastněte se a vyhrajte hodnotné ceny.

Stejně jako v uplynulých letech, i letos se opět rozjíždí oblíbená fotosoutěž psů, koček a ostatních domácích mazlíčků o nejhezčí fotku s názvem Mazlíček roku.

Co udělat pro to, abyste mohli soutěžit?

Není to nic složitého. Chcete-li se do fotosoutěže zapojit, stačí, když se zaregistrujete pomocí „Mazlík profilu“, anebo za pomoci vašeho účtu na Facebooku. Vyberte nejpovedenější fotku vašeho mazlíčka a vložte ji na webové stránky www.mazlicekroku.cz. Pak už nic nebrání tomu, abyste soutěžili o hodnotné ceny.

Podporujte své zvířátko ze všech sil

Autor obrázku: Mike Spasoff

K tomu, abyste v soutěži získali co nejvíce hlasů pro svého psa, kočku či jiné zvířátko a výhra byla vaše, si můžete pomoci dalšími zábavnými způsoby, které soutěž nabízí. Jedním z nich je Kolo štěstí. Zkusíte-li jej, může vám přinést až 50 hlasů navíc v jedné hře. Založíte-li si PREMIUM účet, své šance mnohonásobně zvýšíte. Získáte možnost “pokoušet“  Štěstěnu každé 4 hodin a nebudete muset čekat na další hru 8 hodin, jako ostatní.

Pomoci k výhře Vám samozřejmě může i někdo z přátel. Stačí, když kliknete na tlačítko „Doporučit příteli“. Po registraci vašeho přítele obdržíte pro vašeho miláčka 5 hlasů navíc.

Další varianta, jak se obohatit o hlasy je absolvovat Souboj mazlíčků. Jde o porovnávání fotografií mazlíčků jednotlivých soutěžících. Hlasy přichází v momentě, kdy je překonána určitá hranice rozhodnutí (kliknutí) v Souboji mazlíčků.

Co můžete vyhrát?

Výhry v této fotosoutěži jsou lákavé jak pro zvířátka, tak pro jejich majitele. No posuďte sami.

Ve hře je:

  • luxusní tablet Lenovo
  • moderní fotoaparát Cannon
  • chytrý telefon Samsung
  • výkonný MP3 přehrávač Yarvik
  • nespočet pamlsků pro domácího mazlíčka
  • originální trička Mazlíček roku
  • krásné diplomy

Zapojte se do soutěže také, užijte si skvělou zábavu s celou rodinou a zanedlouho se můžete radovat s některé z lákavých cen.

Rate this post
Předchozí článekJak naučit psa základní povely
Další článekDovolená se psem
RELATED ARTICLES

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Most Popular

Rate this post