Čtvrtek, 21 září, 2023
DomůZajímavostiKolik přátel má váš domácí mazlíček? Nová sociální síť pro zvířátka je...

Kolik přátel má váš domácí mazlíček? Nová sociální síť pro zvířátka je tu

1V dnešní době popularita sociálních síti neustále roste a vznikají stále nové tématicky zaměřené stránky, které jsou zacíleny na užší skupiny uživatelů. Tyto stránky navštěvují lidé se stejnými zájmy, koníčky a podobným životním stylem, kteří si zde vyměňují své zkušenosti, seznamují se, komunikují a sdílejí mezi sebou informace.

Jednou z takových sociálních sítí je SOCPET.cz – komunita pro domácí mazlíčky.

Zde mohou uživatelé registrovat psa, kočku, papouška, králíka a všechna jiná zvířátka, která doma chovají.

Zajímavé je to, že uživatelé vystupují pod jménem svého domácího mazlíčka, tím se stává komunikace daleko zábavnější a zajímavější.

2Tyto stránky jsou vhodné pro uživatele všech věkových kategorií, na své si přijdou jak mladí majitelé domácích mazlíčků, tak i zkušení starší chovatelé.

Jelikož zde panuje přátelská a příjemná atmosféra, můžete nechat surfovat bez obav i své děti, které se mohou dozvědět spoustu zajímavých informací o svých domácích mazlíčcích a jiných zvířátkách.

SOCPET.cz se zabývá propojením možností, názorů a informací profesionálních i amatérských chovatelů zvířat, která se stávají nepostradatelnou součástí našich životů a nazýváme je domácími mazlíčky.

Stránky byly založeny na tuto oblast cíleně, neboť soustředěná snaha a zájem chovatelů vyměňovat si zkušenosti je na jiných sítích rozptýlena mezi běžné každodenní starosti a stává se tudíž nepřehledná.

SOCPET vznikla v roce 2013 a nabízí svým uživatelům mimo jiné sdílet fotografie a videa, diskusní fórum a další nové a originální formy komunikace a propagace.

Pokud máte domácího mazlíčka, registrujte ho na www.socpet.cz

3

Rate this post
RELATED ARTICLES

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Most Popular