Reedog jsou psí pelíšky vyráběné s láskou

Každý milující páníček chce pro svého pejska to nejlepší. Snaží se kupovat kvalitní granule, dopřát mu pohodlný pelíšek, hračky a především lásku. A úplně stejný pohled na věc mají i někteří výrobci produktů pro čtyřnohé mazlíčky. Váš pes rozdíl nejspíš nepozná, ale vy budete mít lepší pocit, když nakoupíte u firmy, která své produkty vyrábí s ohledem na chlupaté kamarády a nejen s cílem zisku.

Mladý tým propaguje inovace

S touto vizí spustila parta mladých lidí v roce 2015 značku Reedog. Dnes má spoustu spokojených zákazníků (dvounohých i čtyřnohých) a neustále se snaží zlepšovat svět zvířat. Vždyť i němé tváře si zaslouží být šťastné.

Reedog v současné době dodává boudy, matrace, obojky, náhubky, krmivo i pelíšky pro psy a kočky. Všechny výrobky jsou bezpečné a prověřené, což si ostatně může kdokoliv bez závazků vyzkoušet. Platí na ně prodloužená třicetidenní lhůta na vrácení.

I pejsci měli díky Reedog Vánoce

Tým Reedog se pravidelně snaží angažovat v pomoci opuštěným pejskům. Navštěvuje útulky a přichází se štědrými dary, které byly nachystané i na Vánoce 2016. Psi v útulku Bouchalka dostali moc pěkné dárky, a to i díky zákazníkům mladé firmy. Ti věnovali krmivo za celkem 37 000 Kč, což firma dorovnala, a pejsci tak dostali pamlsky a krmení téměř za 80 tisíc. Odvážný cíl zní, že příští rok by se mohlo vybrat dvakrát tolik.

Potěšte svého čtyřnohého přítele i vy

Co na tom, že už je dávno po Vánocích? Dobří přátelé, kterým váš pejsek zajisté je, si zaslouží dárky i bezdůvodně. Jestli ještě nemá svůj měkoučký pelíšek, je nejvyšší čas to napravit. V pelíšku od Reedog se mu bude spát jako v pohádce.

Firma má v nabídce desítky modelů s různými vlastnostmi, každý typ v několika barvách a velikostech. Rozměry nevybírejte jen podle plemene, ale i dle oblíbené polohy na spaní. Klidně si svého mazlíčka zkuste při příštím spánku trochu změřit. Máte-li doma štěňátko, nekupujte zbytečně velký pelech pro psa. Časem prostě budete muset pořídit nový, zase tak velká investice to není.

Aby se pejsek cítil opravdu jako v bavlnce, prodává Reedog také deky z hřejivého materiálu. Když ji pořídíte, už vám nebude lézt pod vaši peřinu, navíc získáte přenosný pelíšek na cesty či do auta.

Ručně vyrobená originální kvalita

Pelíšky Reedog jsou vyráběné ručně, což je důvod, proč se někdy udané rozměry o 2 nebo 3 cm liší. Při výrobě jsou používány výhradně kvalitní materiály, v některých případech velmi odolné proti škrábancům, deformacím, skvrnám a vlhkosti. Obvykle se počítá i s praním, potahy bývají snímatelné. Jednoduše jde vidět, že u výroby někdo přemýšlel, aby byly pelechy pohodlné pro pejsky i páníčky.

S Reedog můžete přispět k lepšímu zvířecímu světu i vy. Není nutné darovat peníze, užitečné jsou také přímo granule či jiné krmivo, které může tým vaším jménem odevzdat tam, kde je potřebují. Čtyřnozí kamarádi si zaslouží lásku a péči.

Rate this post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *