Bernský salašnický pes

Hledáte zvířecího kamaráda? Pokud ano dovoluji si vám představit úžasného pejska. Doufám, že ho všichni budete znát. Je to BERNSKÝ SALAŠNICKÝ PES, učenlivý, spolehlivý a vnímavý.

Na pohled vypadá děsivě, ale udání klame, ve skutečnosti jsou velice milujícími mazlíčkem. Tento pejsek je opravdový přítel člověka. Pokud si ho chcete pořídit, dbejte na to, aby měl dostatek prostoru.

Tento pejsek by neměl bydlet v bytě. Má rád velkou zahradu, kde se může vydovádět a pořádně si užívat. Na čem ale lpí, je rodina. Je to velice společenský pes. Pokud by si ho chtěl pořizovat člověk, který je sám a celé dny je mimo domov a pejska si nemůže brát s sebou, tak ať si ho raději ani nepořizuje.

Berňáček by totiž hrozně trpěl. Obzvláště miluje děti. Je také ideálním hlídačem vašeho domu. Nic mu neunikne. Nemusíte se ho bát, tento pejsek vůbec není agresivní, bojácný a plachý. Rozeznáte ho velice jednoduše, je dlouhosrstý, a jeho srst má tři barvy (černá, bílá a hnědo-červená). Je to takový veliký plyšák.

Lehce se cvičí a kdysi byl využíván aby hlídal ovčí stádo, no prostě byl zvyklí žít na salaši (možná proto to je salašnický pes). Byl také i honácký a tažný pes. Berňáček pochází ze Švýcarska. No, tak vidíte, tento pejsek je tak milý, že mu snad ani nejde odolat. Pokud máte rodinu a toužíte po psím členovi, tak si pořiďte tohoto pejska.

Je to ideální člen do vaší rodiny, který se jen tak neztratí. Jak už sem psala, miluje veliké prostranství. Takže pokud máte velikánkou zahradu tak šup! Jako štěňátko je velmi roztomilý, ale dlouho malý pejsek nebude. Rostou velice rychle. Ale jestli jste přesvědčeni, že to je pejsek pro vás tak si ho pořiďte. Pejsek bude rád za každé vaše pohlazení a pamlsek. Je to hotový miláček.

Tak na co čekáte? Koukněte se na internet a najděte si toho vašeho pravého Bernského salašnického psa.

Rate this post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *