Středa, 7 června, 2023
DomůPotřeby pro zvířataKočkyChraňte své čtyřnohé miláčky před roztoči

Chraňte své čtyřnohé miláčky před roztoči


Každý, kdo má doma čtyřnohého mazlíčka potvrdí, že je to další člen rodiny, kterému dáváme jen to nejlepší. V přírodě na naše chlupaté kamarády ale čeká nebezpečí v podobě klíšťat, která přenášejí závažné choroby, jejichž léčba je obtížná a dlouhodobá. Navíc každé druhé klíště může být přenašečem boreliózy, kterou se může nakazit nejen on, ale
i vy. Chraňte svého zvířecího kamaráda a dopřejte mu přípravek FYPRYST CAT a FYPRYST DOG S, M, L a XL, který zaručuje dlouhodobou ochranu proti parazitům.

Přípravek FYPRYST CAT a FYPRYST DOG S, M, L, XL, který spolehlivě chrání proti klíšťatům, blechám i všenkám, je k dostání v jednoduchém balení, které obsahuje pipetu s účinným roztokem. Aplikace je snadná. Stačí vyjmout pipetu z ochranného sáčku, sejmout čepičku a opačným koncem nasadit na pipetu a promáčknout tak její plombu. Pak už jen stačí rozhrnout srst zvířete v oblasti za krkem, přiložit pipetu a vyprázdnit její obsah na kůži našeho chlupatého mazlíčka.

Účinnost tohoto preparátu přetrvává proti klíšťatům po dobu až 4 týdnů a proti napadení blechami až po dobu 8 týdnů v závislosti na síle zamoření prostředí. Blechy jsou usmrceny během 24 hodin po napadení.
FYPRYST CAT pro Vaše kočičí miláčky a FYPRYST DOG S, M, L a XL pro vaše pejsky zakoupíte bez lékařského předpisu v lékárně či ve specializovaných obchodech pro domácí miláčky.  Více informací naleznete na www.fypryst.cz.

Společnost KRKA je významným výrobcem, prodejcem a vývozcem kvalitních farmaceutických přípravků, které se prodávají ve více než 70 zemích světa. Na našem trhu funguje bezmála třicet let. V jejím portfoliu nalezneme široké spektrum léků (jak volně prodejných, tak na předpis) a potravinové doplňky. Ve své nabídce má také veterinární přípravky pro domácí mazlíčky, které jsou volně k dostání v běžné síti prodejen.

 

Rate this post
RELATED ARTICLES

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Most Popular