Akinu slaví – největší český expert na „chytré“ pamlsky hýčká domácí mazlíčky již 25 let

 

Společnost Akinu, obchod s širokým sortimentem pamlsků, doplňků a vybavení pro domácí mazlíčky, oslaví 25 let od svého vzniku. Mimořádný úspěch a popularitu si obchod Akinu vydobyl svým pečlivým výběrem vysoce kvalitních produktů za dobrou cenu. Akinu přináší na český trh to nejlepší z moderních trendů a novinek v péči o domácí zvířata.   

Unikátní specializací Akinu jsou pamlsky a pochoutky pro psy a kočky od českých i zahraničních výrobců. Všechny pamlsky Akinu odpovídají přísným výživovým kritériím a jsou vyvinuty přímo s ohledem na jejich funkční využití v rámci výcviku či speciální péče. V nabídce obchodu Akinu.cz jsou také „chytré“ hračky pro rozvoj dovedností a zábavu, ale i další praktické vybavení.     

 

Zakladatelé i stávající zaměstnanci společnosti mají bohaté osobní zkušenosti nejen s chovem psů a koček, ale také papoušků, hlodavců, ryb, hadů a jiných zvířat. „Celé naše podnikání se točí kolem lásky ke zvířatům. Firmu jsme pojmenovali podle plemene našeho prvního pejska, akita-inu. Právě pro něj jsme v 90. letech začali dodávat kvalitní krmení, na trhu totiž tehdy nic nebylo. Po několika letech jsme se začali specializovat na pamlsky a pochoutky „na přilepšenou“, protože odměny jsou důležitá součást péče a dají se všestranně využít.

Baví nás sledovat novinky, jezdíme po celém světě a hledáme super produkty, které mají nějakou přidanou hodnotu. Nabízíme skutečně to nejlepší, jsme zapálení pro věc. Chceme lidem ukázat, že spokojenost psů a koček nemusí být pro majitele finančně náročná. Mít zvíře je přece hlavně radost,“ představuje základní hodnoty firmy ing. Jana Kaufmanová, která v roce 1993 spolu s manželem firmu AKINU založila.

Akinu se snaží chovatelům laikům co nejvíce usnadnit orientaci v nových trendech výcviku a chovu. Na webu poskytují odborníci z Akinu svým zákazníkům mnoho užitečných rad a informací.  Pro své fanoušky Akinu pravidelně pořádá zajímavé akce s přátelskou atmosférou, kde se mohou všichni seznámit s rozmanitými aktivitami a sporty pro psy.

 

eshop: www.akinu.cz

Více na www.akinu.com

 

Rate this post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *