Středa, 7 června, 2023
DomůPesKlíšťata už na psy číhají

Klíšťata už na psy číhají

 

Čekáte, že váš psí kamarád na promrzlé zemi nic chytit do kožichu nemůže? Bohužel se mýlíte. Víte, že klíšťata se po zimě probouzejí už při 5°C? Navíc prohřátím od slunce jejich aktivita stoupá a hladoví lační po krvi. Nečekejte na nic a účinně chraňte proti parazitům přípravkem Fypryst/Fypryst Combo a nakapejte jej svému psovi pipetkou mezi lopatky hned!

Nebezpečí v české přírodě 1

Cizinci bývají v průvodcích po Česku varováni o případných nebezpečích: 1/před taxikáři a 2/před klíšťaty. Pro lidi se doporučuje očkování proti encefalitidě a bezpečný oděv ve volné přírodě, pro zvířecí doprovod účinná ochrana přípravkem Fypryst/Fypryst Combo. Jak jste na tom vy a váš psí přítel?

Kdo chce blechy?

Vy? Váš pes? Asi ne. Klíšťata? Všenky? Jestli taky ne, tak pomůže zdánlivě málo: přípravek Fypryst/ Fypryst Combo S, M, L nebo XL podle velikosti vašeho psího miláčka nebo pomocníka, účinná ochrana před parazity a jimi přenosnými nemocemi. Po odlomení víčka jednoduše rozhrnete srst mezi lopatkami zvířete, nakapete na kůži obsah ampulky a je na 4 až 8 týdnů vyřešeno.

Rate this post
RELATED ARTICLES

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Most Popular