Chovatelská stanice Al-Aju, Liberec

Chovatelská stanice Al-Aju, Liberec
Chovatelská stanice Al-Aju, Liberec

Provoz chovatelské stanice středoasijských pasteveckých psů.

V chovatelské stanici Středoasijských pasteveckých psů nebo také … Alabay, Alabai, Drok, Sredneasiatskaia Ovtcharka, Central Asian Shepherd Dog, Közép-ázsiai Juhászkutyák, Mittelasiatischer Owtscharka, Zentralasiatischer Ovtcharka.

Chovatelskou stanici Al-Aju jsme nezaložili za účelem pravidelného odchovu (někdy snad množení) štěňat, které je dnes bohužel běžné snad u všech plemen.

Náš obdiv k plemeni SAO a následně i naší první feně Bakyře nás přivedl k plánovanému krytí. Naše první fenka pochází z chovatelské stanice Medzhal Ala. Protože si nejen ceníme turkmenské linie, charakteru a exteriéru obou psů (první vrh), je náš záměr si ponechat psa. Štěňata z naší chovatelské stanice by měla být dobře socializovaná, neboť vyrůstají v rodiném prostředí s dětmi, stejně jako vyrůstala naše fenka Bakyra, která je perfektním společníkem, ale i výborným hlídačem. Psi jsou u nás krmena pouze nejlepším krmivem (především přirozenou syrovou stravou), mají dostatek prostoru a kotec je pro ně místem klidu a odpočinku a ne celodenním vězením. Takovéto prostředí bychom i rádi pro naše štěňata. Samozřejmostí je pravidelný veterinární dozor, důležité očkování a odčervení štěňat před jejich odběrem a případný poradenský servis. 

Proto prosím pokud chcete agresivního psa na hlídání vrakovišť,  psa uvázaného na řetězu, do panelového bytu, anebo je pro vás jediným kritériem cena psa, nekontaktujte nás. Děkujeme.

Kontakt na chovatelskou stanici Chovatelská stanice Al-Aju, Liberec

Web: www.al-aju.webnode.cz

Telefon: 776 225 599

Email: al-aju@seznam.cz

Adresa:

Boženy Němcové 501/8
46005
Liberec V-Kristiánov

Otevírací hodiny:

  • Dle dohody