Chovatelská stanice Black machine s.r.o., Nikolčice

 

Chovatelská stanice Black machine s.r.o., Nikolčice
Chovatelská stanice Black machine s.r.o., Nikolčice

Naše chovná stanice se zaměřuje na chov a prodej štěňat Staffordshire Bull Terrierů.

O nás

Jsem vesnické dítě a vždycky jsem měl kolem sebe spoustu zvířat, králíky, kočky, koně a hlavně psy. S úsměvem vzpomínám na „cvičák“ za babiččinou stodolou, kde jsem jejího Šaryka – malého strakatého křížence, nutil do nadlidských (nadpsích) výkonů a on za kousek párku dokazoval nemožné.
Jak čas plynul žila u nás všechna možná plemena a nalezenci. První „papírový“ pes, vlastně spíš dáma, byla naše Ariska. Fenka německé dogy. Bohužel nebyla s námi dlouho a dodnes přemýšlíme, co se vlastně stalo …
Výběr dalšího pejska byl už promyšlenější, a tak jsem před skoro před 13 lety vyrazil pro svého prvního stafíka k manželům Mazákovým do Svitav. Bohužel jsem přijel pozdě a všechna štěňátka už byla zamluvená. Jako dnes si pamatuji, jak mi paní Mazáková v kotci ukazovala fenku Heidy Ho Fingertail – americkou buldočku, s cecíkama vytahanýma od štěňat až k zemi a já jsem si tehdy pomyslel, že tak ošklivého psa bych doma nechtěl. Jenže ve sklepě se na mě vrhlo hejno černobílých kuliček a bylo zaděláno …
Domů jsem si odvážel fenečku amerického buldoka BOWIE SNUG. Dnes je z ní už dáma v letech , ale stále ve formě. Dokonce ani těžké operace jí neubraly na síle a absolutní oddanosti rodině. Žije u mých rodičů a užívá si psího důchodu.
Před třemi lety jsem se rozhodl, že si pořídím pejska. Volba byla jasná – fenka černého staffbullíka. Jak už to bývá, do výběru zasáhla přítelkyně, protože ta měla taky jasno – hnědou fenku. Vyřešili jsme to jednoduše, v jeden den jsme si dovezli fenky dvě.

Kontakt na chovatelskou stanici Black machine s.r.o., Nikolčice

Web: www.blackmachine.cz

Telefon: 774 957 017

Email: sbt@blackmachine.cz

Adresa:

Nikolčice 222
69171

Otevírací hodiny:

  • Dle dohody