Chovatelská stanice Chlupaté štěstí, Číměř

Chovatelská stanice Chlupaté štěstí, Číměř
Chovatelská stanice Chlupaté štěstí, Číměř

Chov a prodej zlatých retrívrů. Nabídka úprav a stříhání psů na výstavy. Provádění trimování, prostřihávání efilačními nůžkami, čištění análních žláz a uší. Nabídka krytí s možností ubytování feny. Organizování výcvikových pobytů.

Chráněný název chovatelské stanice „Chlupaté štěstí CS“ byl zaregistrován v Praze na plemenné knize dne 15.12. 1992.. Za rok 2001 se tato chovatelská stanice stala nejlepší chovatelskou stanicí Golden retrieverů roku a úspěch si zopakovala v roce 2007 a 2008 a v roce 2009 kdy se opět stala NEJLEPŠÍ CHOVATELSKOU STANICÍ GOLDEN RETRIEVERŮ !!! Tento úspěch zopakovala i v roce 2011!

V současné době máme doma 2 chovné feny ( Surču a Bonettku) a 1 chovného psa – Matese. Z juniorů s námi bydlí Karkulka a Maxík, oba jsoou ještě adolesceniti a na svou kariéru se připravují. Všichni naši jedinci mají DKK a DLK negativní, jsou vedeni výstavně i pracovně. Se psy se pravidelně zúčastňujeme honů a loveckých akcí. Naši psi aktivně pracují v canisterapii s dětmi z Ústavu sociální péče v Jindřichově Hradci.

Psi mají k dispozici celou chalupu s velikou zahradou v překrásném prostředí malebné jihočeské vesničky Sedlo. Preferujeme pouze rodinný odchov štěňátek a každý z našich pejsků má u nás své místo. Chlupaté štěstí je teamová chovatelská stanice a každý, kdo se chce stát členem našeho teamu, je srdečně vítán.

O naše psy se stará celá naše rozvětvená rodina, každý z členů má „svého“ psa, kterého cvičí a stará se o něj. Já mám vzdělání v oboru veterinární technik, takže ke svému koníčku mám velmi blízko i pracovně. Jsem členkou KCHLS, kde aktivně pracuji ve vedení klubu, připravuji klubové akce a jsem poradcem chovu pro plemeno Golden retriever. Manžel také mému koníčku zcela propadl a dnes je již držitelem STŘÍBRNÉHO VŮDCOVSKÉHO ODZNAKU. Dceru to natolik ovlivnilo, že po maturitě na gymnáziu, nastoupila na Fakultu veterinárního lékařství a nyní je veterinární lékařkou. Sama vycvičila a na zkouškách předvedla již velké množství psů. Přímo v Sedle vede výcvik loveckých psů.

Každoročně, pro naše odchovy, pořádáme výcvikové pobyty ( první jsme pořádali v roce 2002), na kterých se majitelé učí, jak se svým psem zacházet, jak ho vychovávat, aby z něj vyrostl ten nejlepší kamarád. Na pobytu také můžete složit zkoušku OVVR (Ověření vlohových vlastností retrívrů), která je nutná pro zařazení do chovu. Snažím se svých 25let chovatelských zkušenostípředat dál a poradit začátečníkům a v rámci chovatelského servisu udržovat celoživotní kontakt s novými majiteli našich štěňátek.

Naše odchovy jsou úspěšní nejen výstavně,ale i pracovně, za všechny mohu jmenovat jen pár nejúspěšnějších držitelů těch nejvyšších a nejcenějších titulů:


MultiCh Chunny Chlupaté štěstí – tento pes se stal  nejlepším výstavním a pracovním psem roku 2011 a stal se celkovým vítězem – psem roku 2011 a DUAL PURPOSE

MultiCh Rozárka Chlupaté štěstí – tato fenka se stala nejlepší výstavní fenkou KCHLS a FENOU ROKU 2011 RK CZ

MultiCh Kerry Chlupaté štěstí – se stal nejlepším golden retrieverem roku 2009 a poté se stal vítězem Mezinárodní soutěže všech retrívrů

Ch Philipp Chlupaté štěstí –  šampion práce, šampion krásy a klubový šampion

 

Ch Dasty Chlupaté štěstí –  se stal v RK CZ PSEM ROKU 2007, V KCHLS vyhrál nejlepšího pracovního psa roku a nejúspěšnější Golden retriever – DUAL PURPOSE.

Máme velké množství odchovaných šampionů práce, vítězů všestranných zkoušek, šampionu krásy i psů v canisterapii. Z majitelů našich odchovů se stali přátelé a neobejde se bez nich žádná psí akce.

Kontakt na chovatelskou stanici Chlupaté štěstí, Číměř

Web: www.chlupatestesti.cz

Telefon: 777 685 805

Email: chlupatestesti@chlupatestesti.cz

Adresa:

Číměř, Sedlo 1
37833

Otevírací hodiny:

  • Pondělí až Neděle: Nonstop