Chovatelská stanice z Falkenštejna, Bublava

Chovatelská stanice z Falkenštejna, Bublava
Chovatelská stanice z Falkenštejna, Bublava

Zabýváme se chovem plemene Jack Russell teriér a Lakeland teriér. Náš cíl je odchovat zdravá štěňátka, která od nás dostanou péči pro start do života, v prvotřídní kvalitě s adekvátní hodnotou. Nepřestanou pro nás existovat, i když si najdou nové majitele.

Již od malička se pohybuji v kynologickém prostředí, a proto nebylo žádným překvapením, že jsem na přelomu roku 2008 za velké podpory své rodiny založil chovatelskou stanici z Falkenštejnaa splnil jsem si tak svůj velký sen. Název se naskytl takříkajíc sám. Mé příjmení si totiž lidé neustále pletli, pletou a jistě budou i nadále plést s příjmením mého slavného „skorojmenovce“. Původně chovatelská stanice sídlila v blízkosti Sokolova, v malé vísce Hlavno v Západních Čechách. Nyní se ovšem nachází, sice ve stejném kraji, zato v blízkosti příhraničního města Kraslice, a to v malebné vesničce Bublava.
Chovatelská stanice se zabývá chovem teriérů. Jedná se o Jack Russel Teriéry (JRT), kteří jsou velmi temperamentní, přátelští a mají báječnou povahu a od srpna r. 2014 nově také Lakeland Teriéry (LT), kteří jsou bezesporu neuvěřitelně elegantní a také velmi přátelští.
Co se týče JRT, jsou základním kamenem naší stanice fenky FAIRY TALE, ALABAMA a GORGIA, dále pak pejsci JAN, URANUS a BRUNO. Pilířem pro rasu LT je krásný pes JIMMY. Soužití našich jacků s lakelandem velmi vhodně formuje jejich už tak skvělou povahu, jakou teriéři bezesporu mají. Jsou nebojácní a dům hlídají stejně dobře jako jejich větší kamarádi.

jack russell teriér jack russell teriér jack russell teriér

Certifikát – Stříhání a kosmetická úprava psů

Certifikát – vystavovatelé psů

Asociace střihačů ČR (2013) Asociace střihačů ČR (2014)

JRT a LT chováme ve venkovním prostředí mimo zimní období, kdy se teploty blíží k bodu mrazu. Krmíme velice kvalitním, přírodním a vyváženým krmivem PLATINUM. Všichni naši pejsci jsou zvyklí na malé děti a báječně se navzájem doplňují. JRT a LT se umí pohybovat jak venku, tak i uvnitř domu (bez větších katastrof).
Naším cílem je odchovat štěňátka, která od nás dostanou tu nejlepší péči pro start do života, v prvotřídní kvalitě s adekvátní hodnotou. Současně nabízíme další spolupráci našim odběratelům dodáním vhodného krmiva, poradenstvím, konzultací a pomocí s výstavní činností. Zkrátka štěňata pro nás nepřestanou existovat, i když si najdou svého nového majitele.

Kontakt na chovatelskou stanici z Falkenštejna, Bublava

Web: www.jrterier.cz

Telefon: 731 515 424

Email: zfalkenstejna@seznam.cz

Adresa:

Bublava 812
35801

Otevírací hodiny:

  • Pondělí: 08:00 – 18:00
  • Úterý: 08:00 – 18:00
  • Středa: 08:00 – 18:00
  • Čtvrtek: 08:00 – 18:00
  • Pátek: 08:00 – 18:00
  • Sobota: 08:00 – 18:00
  • Neděle: 08:00 – 18:00