Chovatelská stanice Fransimo Bohemia, Říčany

Chovatelská stanice Fransimo Bohemia, Říčany
Chovatelská stanice Fransimo Bohemia, Říčany

Provozujeme chovatelskou stanici. Zaměřujeme se na chov psů plemene stafordšírský bulteriér. Věnujeme se výstavám i zahraničnímu krytí psů.

Fransimo Bohemia,

 

která je v mém doživotním držení registrována od roku 2000. Nebyla by tak známá, progresivní, kdyby nebylo tak velmi důležité podpory a pomoci v podobě focení psů, výstav, překladů, doprovodu na výstavy, na zahraniční krytí atd…., které se mi dostává od mého manžela Ing.Petra Lahody, kterému zde patří mé děkuji.

Chov, výstavy a práce okolo mých Staffordshire Bull Terrierů se stala prioritou v mém životě a tou největší zálibou i koníčkem. Je pro mne radost připravovat své psy pro výstavní kariéru a chov dalších, ještě kvalitnějších jedinců tohoto výjimečného, láskyplného, nekonfliktního plemene jakým Staffordshire Bull Terrier rozhodně je.

SBT chovám od roku 1997, kdy jsem odchovala 1. vrh ještě na chovatelskou stanici Plzeňský šperk. Z druhého vrhu jsem si nechala fenu Bárlet Plzeňský šperk, která položila základy pro chov SBT v chovatelské stanici Fransimo Bohemia.

V naší stanici dnes již najdete psy a feny s interesantními jmény ve svých rodokmenech, jako jsou například ICh. Wyrefare TonysChoice, Ch. GB Valglo Casanova at Crossguns, Ch. GBVonoric Voo Doo, ICh. York House Marksman, Ch. GB Woizelś Wish at Dawn, Ch. Yorkstaff Crackerjack, Ch. Bowtmans Red October. CH.Valglo Jeff´ Choice, CH.Wyrefare Prince Nassem, CH.Nethertonion Just One Look, CH.Bourtie  Red Prospect,  Wyrefare The Gowernor JW, TOP junior SBT GB 2009 atd….. A to hlavně díky našim importovaným psům z GB a zajímavým krytím přímo v GB.

Kontakt na chovatelskou stanici Fransimo Bohemia, Říčany

Web: www.fransimo.cz

Telefon: 733 190 741

Email: simona@fransimo.com

Adresa:

Panská zahrada 258
66482
Říčany

Otevírací hodiny:

  • Dle dohody