Chovatelská stanice Golden Martha, Netunice

Chovatelská stanice Golden Martha, Netunice
Chovatelská stanice Golden Martha, Netunice

Provoz chovatelské stanice zlatých retrieverů.

Mezinárodně chráněná chovatelská stanice Golden Martha nese název po mojí  feně Martičce (Blue Martha Santana Golden) a byla uznána FCI a zapsána do registru chovatelských stanic všech plemen psů v ČR dne 24. 4.2006 pod reg.č. 112/06.

V současné době máme doma čtyři pejsky – Daníka, Martičku, Sašu a její dceru Andělku.  Naši psi jsou všude tam, kde jsme i my – v domě, na zahradě….. Chovatelská činnost pro mě rozhodně není výdělečnou činností. Moji psi a vše, co s nimi souvisí, je pro mě krásný koníček a také tak se psy zacházím. Nemám ve vlastnictví více pejsků, než kolik jsem schopna sama zvládnout. Tak, aby měli dostatek pravidelného pohybu a péče, který každý z nich individuálně potřebuje.

Přestože se snažím se psy cvičit, pracovat, vystavovat je, všechny tyto záležitosti beru jako bonus navíc. Jako něco, co mi umožňuje trávit čas, jak jsem si sama zvolila a jak to mě a moje psy baví.

Díky mým psům – Daníkovi, MartičceSašce  a Andělce jsem poznala spoustu věcí a lidí, se kterými bych se jinak nikdy neměla šanci setkat. Díky nim dělám věci, o kterých bych dříve ani nepřemýšlela.

Toto bych nemohla mít a prožívat, kdybych neměla velkou oporu především v mojí rodině – v manželovi a dětech a v jejich svaté trpělivosti se mnou. Velkou podporou je také moje mamka, která je většinou se mnou na všech akcích a drží mi pěsti a vždy má v zásobě nějakou tu svačinku a stará se o psy, když já jsem v zaměstnání.

Psi jsou moje velká životní láska, jsou to ti nejlepší kámoši na světě, jsou to právoplatní členové naší rodiny. Přeji jim moc zdraví.

Možná se Vám zdá, že používám příliš mnoho superlativů, jenže ONI si to právem zaslouží.

Jsem členkou Klubu chovatelů loveckých slídičů, Retriever klubu CZ a Českomoravské kynologické unie.

Naši chovní psi – Daník, Marta, Saša  a Andělka – jsou registrováni u Klubu chovatelů loveckých slídičů (KCHLS).

Kontakt na chovatelskou stanici Golden Martha, Netunice

Web: www.golden-martha.cz

Telefon: 777 740 060

Email: janakovaa@seznam.cz

Adresa:

Netunice 65
33204

Otevírací hodiny:

  • Dle dohody