Chovatelská stanice Ing. Jan Kubeš, Třeboň

chovatelska-stanice-ing-jan-kubes

Naše chovatelská stanice je specializována na chov a prodej retrieverů. Chováme všech šest plemen. V chovu využíváme jedince stoprocentně zdravé. Chov je postaven převážně na skandinávských a anglických psech. Všechna štěňata mají průkaz původu FCI. Jsou pod stálou preventivní veterinární kontrolou.

Tyto chovatelské stanice jsou specializovány na chov RETRIEVERŮ (Retriever čti Retrívr). Chovatelská stanice „z Vlčích luk“ je nejstarší chovatelská stanice všech retrieverů v ČR. Obě chovatelské stanice jsou prakticky spojené a jejich chovný materiál je totožný. Jsme jediní v ČR, kteří chovají všech šest plemen retrieverů.

Tzn. že od všech šesti plemen odchováme štěňata. Zatím jsme nenašli nikde jinde ve světě chovatelskou stanici, která by odchovávala všech šest druhů retriverů. V našem chovu využíváme jedince stoprocentně zdravé. Feny do dalšího chovu máme svoje a psy, abychom zabránili úzké příbuzenské plemenitbě, kupujeme. Náš chov je postaven převážně na skandinávských a anglických psech. Všechna štěňata mají průkaz původu FCI. Jsou pod stálou preventivní veterinární kontrolou. Všechna štěňata jsou prodávána ve stáří minimálně osmi týdnů. V té době jsou třikrát odčervena a nejméně dvakrát očkována,čipovaná.

Před prodejem jsou všechna štěňata podrobena velmi důkladné veterinární prohlídce. Tuto prohlídku pochopitelně provádí veterinární lékař. Po dobu krytí, případně i několik dní dopředu fenu u nás rádi ubytujeme.

 

Kontakt na chovatelskou stanici Ing. Jan Kubeš, Třeboň

Web: www.retriever.cz

Telefon: 602 105 486

Email: jkubes@retriever.cz

Adresa:

Třeboň
Holičky 31
37901

Otevírací hodiny:

  • Dle dohody