Chovatelská stanice Jasmínový Sen, Trhové Dušníky

Chovatelská stanice Jasmínový Sen, Trhové Dušníky
Chovatelská stanice Jasmínový Sen, Trhové Dušníky

Provozujeme chovatelskou stanici jorkšírských teriérů.

Stanice založené v roce 1998, registrační číslo FCI 735/98. Chováme zdravé typické jorky odpovídající standartu, s  důrazem na milou a klidnou povahu. Všichni chovní pejsci jsou veterinárně vyšetřeni na patellu – negativní.

V první řadě je to nízká cena v porovnání s cenou stejně starých a kvalitních štěňat u ostatních chovatelů. Samozřejmě se liší cena štěněte od chovatele známého svými pěknými odchovy, pak také od psích rodičů s výstavními úspěchy, či stěně starší, kde jsou již patrné výstavní kvality.

Velice podezřelé je neochota chovatele ukázat rodiče štěněte (hlavně matku, otec vždy nemusí být v držení chovatele), nedodání očkovacího průkazu (je vydán ihned při očkování a měl by zde být uveden další rozepsaný postup očkování a odčervení) a ujištění, že pejsek žere vše, co padne od stolu.

Také se vyvarujte příliš malého, bázlivého nebo apatického zvířátka, které má například špinavá očička a ouška (ze kterých mu zapáchá), matnou, popřípadě vypadanou srst, trpí průjmem, zvrací, kulhá, má kýlu (těžko se v době odběru zatáhne sama).

Po příchodu k chovateli, který má doma špínu, nemocné psy a po dvorku mu pobíhá blíže neurčený počet zanedbaných psů několika módních plemen, bych radila rychle se otočit a odejít, než se nad tím chudáčkem štěňátkem smilujete a zachráníte alespoň jeho. Totiž tím více tito nezodpovědní lidé zvířátka množí a Vy si připravíte za prvé peněženku pro veterináře a za druhé léta trápení se psem, který má podlomené zdraví.

Vondrušková Petra, chovatelská stanice Jasmínový sen

Kontakt na chovatelskou stanici Jasmínový Sen, Trhové Dušníky

Web: www.jasminovysen.cz

Telefon: 607 158 552

Email: jasminovysen@seznam.cz

Adresa:

Trhové Dušníky 33
26101

Otevírací hodiny:

  • Dle dohody