Chovatelská stanice Michaela Dočekalová, Kuřim

  0
  330
  Chovatelská stanice Michaela Dočekalová, Kuřim

  Chov labradorských retrieverů. Nabídka štěňat s průkazem původu. Psi jsou testovaní na dysplazii kyčelního a loketního kloubu, oční choroby a v neposlední řadě na několik nejzákladnějších genetických chorob.

  Moje chovatelská stanice byla založena roku 1994.

  Odchovávám štěňátka pouze s průkazem původu FCI. Koupí štěňátka s průkazem původu se nezavazujete účastí na výstavách ani jiných akcích. Průkaz původu je doklad o tom, že jste si koupili štěně plemene labradorský retriever a jehož minimálně 5 generací předků splňovalo exteriérové, povahové a v neposlední řadě zdravotní kritéria pro dané plemeno.

  Moji psi jsou testovaní na dysplazii kyčelního a loketního kloubu, oční choroby a v neposlední řadě na několik nejzákladnějších genetických chorob jako je prcd PRA (atrofie očního pozadí, což vede ke slepotě) EIC (kolaps z výcviku- záchvaty které vypadají podobně jako epilepsie) HNPK (do krve rozedřená nosní houba, odlupující se a nehojící se – strupatý nos).

  Štěňátka ode mě odcházejí nejdříve po osmém týdnu věku, jsou několikrát odčervena a mají základní štěněcí očkování. Jsou odchována v domě, pokud to počasí dovolí tak i venku ve venkovním výběhu. Štěňátka jsou v neustálém kontaktu s lidmi, ostatními psy a jsou zvyklá na různé zvuky v domácnosti.

  Kontakt na chovatelskou stanici Michaela Dočekalová, Kuřim

  Web: www.himalajskycedr.cz

  Telefon: 608 404 091

  Email: docekalova@volny.cz

  Adresa:

  Nová 1268/10
  66434
  Kuřim

  Otevírací hodiny:

  • Dle dohody