Chovatelská stanice Michaela Dočekalová, Kuřim

Chovatelská stanice Michaela Dočekalová, Kuřim

Chov labradorských retrieverů. Nabídka štěňat s průkazem původu. Psi jsou testovaní na dysplazii kyčelního a loketního kloubu, oční choroby a v neposlední řadě na několik nejzákladnějších genetických chorob.

Moje chovatelská stanice byla založena roku 1994.

Odchovávám štěňátka pouze s průkazem původu FCI. Koupí štěňátka s průkazem původu se nezavazujete účastí na výstavách ani jiných akcích. Průkaz původu je doklad o tom, že jste si koupili štěně plemene labradorský retriever a jehož minimálně 5 generací předků splňovalo exteriérové, povahové a v neposlední řadě zdravotní kritéria pro dané plemeno.

Moji psi jsou testovaní na dysplazii kyčelního a loketního kloubu, oční choroby a v neposlední řadě na několik nejzákladnějších genetických chorob jako je prcd PRA (atrofie očního pozadí, což vede ke slepotě) EIC (kolaps z výcviku- záchvaty které vypadají podobně jako epilepsie) HNPK (do krve rozedřená nosní houba, odlupující se a nehojící se – strupatý nos).

Štěňátka ode mě odcházejí nejdříve po osmém týdnu věku, jsou několikrát odčervena a mají základní štěněcí očkování. Jsou odchována v domě, pokud to počasí dovolí tak i venku ve venkovním výběhu. Štěňátka jsou v neustálém kontaktu s lidmi, ostatními psy a jsou zvyklá na různé zvuky v domácnosti.

Kontakt na chovatelskou stanici Michaela Dočekalová, Kuřim

Web: www.himalajskycedr.cz

Telefon: 608 404 091

Email: docekalova@volny.cz

Adresa:

Nová 1268/10
66434
Kuřim

Otevírací hodiny:

  • Dle dohody