Chovatelská stanice Pomáda, Ostrava

Chovatelská stanice Pomáda
Chovatelská stanice Pomáda

Provozování psího hotelu a chovatelské stanice francouzských buldočků.

Historie naší chovatelské stanice: Chovatelská stanice „Pomáda“ byla zaregistrovaná v roce 1985. O rok dříve jsme si koupili naši první fenku Bertu Dobrý den. Byly to veselé začátky, protože tenkrát nebyli ještě buldočci tak známí.  Takže na procházkách jsme slyšeli mnoho přirovnání od králíčka až po strakaté prasátko. Když se na ni dívám dnešníma očima, nebyla ideálem buldočí krásy, ale tak chytrého buldočka jsme už potom nikdy neměli. Bertička byla po importu z Francie – Sallustovi du Senechal. Jeden z jejich potomků Dan Pomáda pomáhal zakládat chov francouzských buldočků v Maďarsku.

Pak se mi velice zalíbila malá fenka dr. Klimeše – Gogo z Volavčích hor. Čekala jsem až dospěje a bude mít štěňátka. V roce 1989 se to podařilo a ze spojení s pejskem Faust Dukát Junior jsme si dovezli krásnou žíhanou holčičku Eli Bludný kámen. Elinka byla u nás v republice prvním buldočkem, který získal titul Světový vítěz. Její dcera Cindy Pomáda, jejímž otcem byl Pierrot de I´Heureux Pierrot, byla rovněž velice úspěšná na výstavách a byla maminkou mnoha krásných štěňátek.

Nabízíme celoroční ubytování pro menší plemena psů. Hotel se nachází v rodinném domku se zahradou. Rodinné prostředí, celodenní péče. Dle povahy pejska je možný volný pobyt v domě. Máme více než 20 let praxe v chovu společenských plemen. Schváleno Státní veterinární správou.
Co požadujeme? Očkovací průkaz s platným očkováním a veterinární potvrzení o zdravotním stavu psa, ne starší než 3 dny.

malý pes – 150 Kč/den
střední pes – 180 Kč/den

Kontakt na chovatelskou stanici Pomáda, Ostrava

Web: www.buldocci-pomada.cz

Telefon: 732 460 741

Email: pesatovah@gmail.com

Adresa:

Bajgarova 540/27
72526
Ostrava, Krásné Pole

Otevírací hodiny:

  • Dle dohody