Chovatelská stanice Warpeco, Horní Moštěnice

  0
  352
  Chovatelská stanice Warpeco, Horní Moštěnice
  Chovatelská stanice Warpeco, Horní Moštěnice

  Provozujeme chovatelskou stanici yorkshírských teriérů a německých ovčáků.

  Chovatelská stanice Warpeco je zaměřena na chov a výcvik německých ovčáků z kvalitních pracovních linií. Jsme rodinnou chovatelskou stanicí, nemnožíme štěňata ve velkém, ale snažíme se hlavně odchovávat štěňata zdravá, povahově vyrovnaná s vrozeným kořistnickým pudem a vlohami pro pachové práce.  Žádní potomci z naší chovné stanice doposud neměli zdravotní problémy s displaziemi předních a zadních končetin.

  Všechna štěňata odcházejí k novým majitelům již vhodně socializovaná, zvyklá na děti a ostatní psy. Dbáme na to, aby se naše odchovy umisťovaly do dobrých podmínek, v případě zájmu spolupracujeme s novými majiteli a rádi poradíme s krmením a výchovou nového člena rodiny.

  Naším cílem je nejen chov, ale i výchova štěňat a výcvik dospělých psů. Zaměřujeme se na pachové práce, které se řadí  mezi královskou disciplínu ve výcviku psů. S naší fenkou  Lotka Anrebri (viz. odkaz naši psi) jsme vyhráli nespočet závodů a zúčastnili se mistrovství republiky stopařů.

   

  V roce 2014 jsme založili psí školu  „BRAMIJO“ , kde se snažíme majitelům vysvětlit, jak s  využitím pozitivní motivace naučit svého psa základům poslušnosti. (viz. odkaz Výchova a výcvik psů)

  Jsme autorizovaní prodejci kanadského krmiva ACANA, vysoce kvalitního biologicky vhodného, s obsahem masa až 65% a prodejci německého, superprémiového krmiva značky  JOSERA.

  Kontakt na chovatelskou stanici Warpeco, Horní Moštěnice

  Web: www.warpeco.cz

  Telefon: 581 702 070

  Email: acana.morava@seznam.cz

  Adresa:

  9. května 581/55

  75117
  Horní Moštěnice

  Otevírací hodiny:

  • Dle dohody