Chovatelská stanice Warpeco, Horní Moštěnice

Chovatelská stanice Warpeco, Horní Moštěnice
Chovatelská stanice Warpeco, Horní Moštěnice

Provozujeme chovatelskou stanici yorkshírských teriérů a německých ovčáků.

Chovatelská stanice Warpeco je zaměřena na chov a výcvik německých ovčáků z kvalitních pracovních linií. Jsme rodinnou chovatelskou stanicí, nemnožíme štěňata ve velkém, ale snažíme se hlavně odchovávat štěňata zdravá, povahově vyrovnaná s vrozeným kořistnickým pudem a vlohami pro pachové práce.  Žádní potomci z naší chovné stanice doposud neměli zdravotní problémy s displaziemi předních a zadních končetin.

Všechna štěňata odcházejí k novým majitelům již vhodně socializovaná, zvyklá na děti a ostatní psy. Dbáme na to, aby se naše odchovy umisťovaly do dobrých podmínek, v případě zájmu spolupracujeme s novými majiteli a rádi poradíme s krmením a výchovou nového člena rodiny.

Naším cílem je nejen chov, ale i výchova štěňat a výcvik dospělých psů. Zaměřujeme se na pachové práce, které se řadí  mezi královskou disciplínu ve výcviku psů. S naší fenkou  Lotka Anrebri (viz. odkaz naši psi) jsme vyhráli nespočet závodů a zúčastnili se mistrovství republiky stopařů.

 

V roce 2014 jsme založili psí školu  „BRAMIJO“ , kde se snažíme majitelům vysvětlit, jak s  využitím pozitivní motivace naučit svého psa základům poslušnosti. (viz. odkaz Výchova a výcvik psů)

Jsme autorizovaní prodejci kanadského krmiva ACANA, vysoce kvalitního biologicky vhodného, s obsahem masa až 65% a prodejci německého, superprémiového krmiva značky  JOSERA.

Kontakt na chovatelskou stanici Warpeco, Horní Moštěnice

Web: www.warpeco.cz

Telefon: 581 702 070

Email: acana.morava@seznam.cz

Adresa:

9. května 581/55

75117
Horní Moštěnice

Otevírací hodiny:

  • Dle dohody