Krásné počasí láká ven také námi nezvané hosty

Sluníčko svítí, venku je teplo, okna jsou dokořán a my trávíme co možná nejvíce času na zahradě nebo v přírodě. Stejně tak naši mazlíčci, které bereme s sebou na procházku nebo je prostě vypustíme na samovenčení na zahrádku.

Než ale vypustíme zvířátka ven, je dobré jim zajistit dostatečnou ochranu proti parazitům, protože teplo láká ven i živočichy v domácnosti nevítané. Blechy, všenky a klíšťata číhají na svou oběť nenápadně, ale s jistotou. Obětí je v tomto případě náš milovaný pes nebo kočka. Parazité, kteří mohou znepříjemnit život našim mazlíčkům, ale také nám, jejich páníčkům. Jsou často přenašeči nebezpečných nemocí jako klíšťové encefalitidy, lymské boreliózy, anaplazmózy a jiných.

Abychom se vyhnuli těmto strašákům, je ideální použít pro naše pejsky a kočičky takový prostředek, který je spolehlivě ochrání nejen proti klíšťatům, ale i blechám i všenkám. Pomoci nám dokáže přípravek FYPRYST/FYPRYST COMBO, který zaručuje dlouhodobou ochranu proti parazitům u psů i koček.

K dostání je bez lékařského předpisu u vašeho veterináře, v lékárně nebo ve specializovaných obchodech pro domácí mazlíčky.

Každé balení obsahuje pipetu s účinným roztokem, jehož aplikace je snadná. Stačí vyjmout pipetu z ochranného sáčku, sejmout čepičku, opačným koncem nasadit na pipetu a promáčknout tak její plombu. Pak už jen stačí rozhrnout zvířecí srst v oblasti za krkem, přiložit pipetu a vyprázdnit její obsah na kůži našeho chlupatého mazlíčka.

Účinnost preparátu FYPRYST/FYPRYST COMBO S, M, L, XL přetrvává proti klíšťatům po dobu až 4 týdnů a proti napadení blechami až po dobu 8 týdnů v závislosti na síle zamoření prostředí. Blechy jsou usmrceny během 24 hodin po napadení. Klíšťata jsou zpravidla usmrcena a odpadnou z hostitele během 24 až 48 hodin po napadení, aniž by se nasála krve.

Více informací naleznete na www.fypryst.cz

Zdroj fotografie: Shutterstock

Rate this post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *