Chovatelská stanice Reina Izabel, Týn nad Vltavou

Chovatelská stanice Reina Izabel, Týn nad Vltavou
Chovatelská stanice Reina Izabel, Týn nad Vltavou

Provozujeme chovatelskou stanici specializující se na chov plemene Doga Canario. Poskytujeme odborné informace a poradenství s chovem, krmením, výstavami a celkovou péčí o tyto psy. Účastníme se různých výstav.

Naleznete zde informace o chovu Kanárské dogy, představíme Vám naše psy (Isabel, Kimiho, Ensaye, Ambru a pejsky z odchovu), se kterými se úspěšně zúčastňujeme výstav po celé republice i v zahraničí.

V případě zájmu o plemeno Dogo Kanaria(Kanárská doga) zde najdete všeobecné informace o něm, charakteristiku rasy, rady zkušených chovatelů – jak vystavovat, čím krmit – doporučení kvalitních krmiv a mnoho dalšího…


NOVINKY Z NAŠÍ CHOVATELSKÉ STANICE


 

Naše poslední štěně, Cid Reina Izabel, nar. 6. 4. 2012 má od 11. listopadu 2012 nového páníčka, takže už není v majetku chovatelské stanice. Nový majitel se jmenuje Jan Ščasný, Slovenská republika.

 


 

Na VELKÝ PÁTEK se našim šťastným rodičům : GrCH. Ensay Titilar a GrCH. Aje Reina Izabel narodilo pět krásných,zdravých miminek !!!!

3. června odcházela do nového domova naše malá Corinka Reina Izabel (fotografie vlevo). Nová panička si pro ni jela až z Ústí nad Labem a moc se na ni těšila. Dnes je Corinka v novém domově a má se moc dobře. Má pro sebe celou zahradu, moc hodnou paničku, která by jí snesla modré z nebe. Jsme moc rádi, vždycky potěší, když se vypiplané štěně dostane do dobrých rukou.

Z domova jsme vypravili také jednoho klučíka, Cani Arsu Reina Izabel, pro toho si přijel páníček, který toužebně očekával skoro půl roku, až se v naší stanici opět narodí štěňátka. A dočkal se, vybral si, a také si užívá nového štěňátka. Naše psí rodina se rozrostla, protože páníčky našich štěňátek budeme zvát na výstavy a tak sledovat jejich úspěchy. Jsou prostě všichni „NAŠI“! Doma zůstávají ještě dva kloučci: Cassius (na fotografii vpravo) a Cid. Doufáme, že i oni se dostanou brzy do nových domovů.


BANDERAS JE ČESKÝ JUNIOR ŠAMPIÓN

Národní výstava Mladá Boleslav, neděle 15.7.2012. My ráno vyjíždíme znovu „do boje“, získat posledního CAJCe pro našeho mladého Banderase. Počasí nic moc, alespoň ráno neprší, ale dle předpovědi hrozí odpoledne bouřky. Nu, uvidíme, víme, do čeho jdeme, jelikož se posuzuje na trávě, tak přibalit pláštěnky pro psy a deštníky pro páníčky a zejména pevnou obuv. Nestačila jsem se dívnout na net, v jakém pořadí jdeme, a málem se to vymstilo. Dorazili jsme čtvrt hodiny před začátkem posuzování a ejhle, my jdeme první. Takže trochu nervozity, ale už se začíná! A jak to dopadlo ?

Kontakt na chovatelskou stanici Reina Izabel, Týn nad Vltavou

Web: www.reina-izabel.cz

Telefon: 385 732 788

Email: lukaskova.dana@seznam.cz

Adresa:

Zadní Podskalí 309
37501
Týn nad Vltavou

Otevírací hodiny:

  • Dle dohody