Čtvrtek, 21 září, 2023
DomůChovatelské potřebyJe psí jídlo zdravé a šetrné? - 2. část

Je psí jídlo zdravé a šetrné? – 2. část

Je psí jídlo zdravé a šetrné? – 2. část

Přírodní složky jsou pro vašeho pejska tou nejlepší možností

Naštěstí, existuje mnoho přírodních, organických, a dokonce i celostních krmiv pro zvířata v zájmovém chovu nyní na trhu. Krmivo pro domácí zvířata, které je označeno jako certifikované či organické znamená, že tyto subjekty mají splňovat přísné normy.

Široká paleta lze nalézt v obchodech pro mazlíčky a dokonce i rychlé vyhledávání na internetu poukazuje na několik různých značek. To znamená, že si máte uvědomit, že „vše-přírodní“ a „organické“ jsou populárními marketingovými pojmy v těchto dnech. Takže jen se ujistěte tím, že ještě otočíte balíček znovu a přečtěte si seznam složek.

Co takhle vegetariánská strava

Možná budete chtít jít s vegetariánskou alternativou, která je zcela uskutečnitelná. Mnoho značek nyní nabízí zeleninu jako hlavní součást jejich potravy pro domácí zvířata. Můžete se i dočíst na internetu, že jsou lidé, kteří krmí 100% rostlinnou stravou své vlastní psy.

Zatímco je tato metoda poněkud časově náročnější, než-li jen podáte odměrku granulí do mísy, co je však úžasné na této metodě je, že víte, o každé ingredienci, jenž váš pes sní, a co jde do jeho zažívání. Co je víc, než-li vegetariánská strava snižující vaše emise uhlíku, přičemž vzniká spíše vodní stopa.

Naši psi a kočky se na nás musejí spolehnout a nemůžou si vybrat, co budou jíst. Tudíž se ujistěte tím, že budete číst etikety, abyste věděli, co dáváte za krmení svým chlupatým členům rodiny.

Rate this post
RELATED ARTICLES

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Most Popular